Telefon

+420 606 547 887

po-pá: 9:00 - 17:00
Email

info@printmall.cz

napište nám, odpovíme do 60 minut
Menu

O nás

Jsme malou rodinnou firmou z malebného Českého Dubu, nedaleko krásného Liberce. Naše vášeň pro vytváření fotodárků se zrodila v roce 2017, a od té doby jsme se stali vaším spolehlivým partnerem pro tisk fotoknih, fotokalendářů a mnoha dalších unikátních produktů.

Přijměte výzvu zachytit a sdílet vaše vzpomínky s našimi fotodárky. Jsme tu, abychom vám pomohli proměnit vaše fotografie v krásné a trvalé vzpomínky. Děkujeme, že nám dáváte příležitost být součástí vašich životních příběhů.

Vítejte na printmall.cz

vašem internetovém portálu pro online výrobu fotodárků z vašich nejlepších fotografií. S naším intuitivním online editorem můžete snadno vytvářet své vlastní fotodárky. Stačí nahrát své fotografie a nechat svou kreativitu volný průchod. Rozložení fotografií, přidávání klipartů a textů - to vše je možné díky našemu uživatelsky přívětivému editoru.

Obrázek

Co nás odlišuje

Individuální přístup

Pokud potřebujete poradit s výběrem fotodárku nebo designu, rádi vám pomůžeme. Naši experti jsou tu, abyste se cítili jistě, že vaše objednávka bude přesně taková, jakou si přejete. Jsme flexibilní a otevření vašim specifickým požadavkům. Bez ohledu na to, zda potřebujete malý dárek pro rodinnou oslavu nebo velkou objednávku pro firemní událost, dokážeme se přizpůsobit. Náš individuální přístup je to, co nás odlišuje. Vaše spokojenost a radost z našich fotodárků jsou naší největší odměnou.

Špičková kvalita zpracování

Používáme nejnovější a nejmodernější tiskové stroje a kvalitní materiály, abychom zajistili, že vaše fotoknihy, fotokalendáře a další produkty budou vypadat a pocítit se jako prvotřídní. Záleží nám na každém detailu, od barvy tisku po strukturu papíru. Chceme, aby vaše fotodárky byly dokonalé a přesně takové, jak jste si představovali. Vaše důvěra je pro nás klíčová, a proto vám můžeme slíbit, že naše kvalita zpracování je naší zárukou perfektního výsledku. S námi můžete mít jistotu, že vaše fotodárky budou trvale krásné a stojí za to.

Rozsáhlý výběr produktů a materiálů

Věříme, že každý zákazník by měl mít možnost vyjádřit svou kreativitu a individualitu. Proto nabízíme široký výběr produktů a materiálů, abychom splnili vaše unikátní potřeby a přání. Vaše kreativita nemá žádné hranice, a my jsme zde, abychom vám poskytli možnosti, které potřebujete k tomu, abyste vytvořili fotodárky, které budou jedinečné a osobní. S námi můžete dát volnost svým nápadům a tvořit dárky, které budou mít skutečný význam pro vás a vaše blízké.

Bohaté zkušenosti

Naše rodinná firma je hrdá na své bohaté zkušenosti v oblasti výroby fotodárků. Od roku 2017 jsme se věnovali tisku fotoknih, fotokalendářů a dalších produktů a za tu dobu jsme získali cenné znalosti a dovednosti, které nás dělají vašimi důvěryhodnými partnery. Naše zkušenosti jsou nejlépe potvrzeny spokojenými zákazníky, kteří se k nám rádi vrací a doporučují nás svým známým. Naše bohaté zkušenosti jsou zárukou, že vaše fotodárky budou tisknuty a zpracovány s nejvyšší péčí a dovedností. Jsme tady, abychom vám pomohli proměnit vaše fotografie v krásné vzpomínky a dárky, které budou mít skutečný význam.

 
Obrazek
Doprava ZDARMA
při objednávce nad 2000 Kč
Garance spokojenosti
tisk dle certifikace FOGRA
Online editor
intuitivní ovládání
Zákaznická podpora
individuální přístup k zákazníkovi